Kâğıt etiket çeşitleri hemen hemen her alanda kullanılan yaygın bir etiketleme çözümüdür.  Ambalaj etiketi, terazi etiketi, nakliye ve kargo etiketleri, ofis etiketleri, demirbaş etiketleri, koli ve sevkiyat etiketleri gibi kullanım alanlarının yanı sıra üretimde de sıklıkla kullanılmaktadır.  Düşük maliyet ve kolay kullanımı nedeni ile işletmelerin ihtiyaçlarına göre çokça tercih edilmektedir.

Kullanım alanlarına göre baskılı ve baskısız olarak üretilen kâğıt etiketler, ihtiyaç halinde barkod yazıcılar ile farklı baskı yöntemleri ile yazdırılabilmektedir.

İşiniz ve ürünleriniz için özel baskılı ve kaliteli etiketler kullanmak ürünlerinizin pazardaki görünürlüğünüzün artmasına ve marka bilinirliğinize katkı sağlayacaktır.

Çizgi Ofset olarak her türlü baskılı ve baskısız kâğıt etiket üretimini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Siz değerli müşterilimize etiket ile ilgili her konuda danışmanlık sağlayıp ihtiyacına uygun doğru etiketi seçerek, kaliteden taviz vermeden zamanında üretip teslim etmekteyiz.

Hazır Gıda
Hazır Gıda
Hazır Gıda

Ekonomik Fiyatlar

Uygun dijital baskı fiyatları ile bütçenizi zorlamıyoruz.

Grafik Tasarım

Dijital baskı öncesi size özel grafik tasarım desteği.

Yüksek Çözünürlük

Yeni teknoloji dijital baskı makineleri ile yüksek kalitede baskı.

Kaliteli Hizmet

En kaliteli malzemeler sizin için en iyi şekilde, titizlikle işlenir.

1 Günde Teslimat

İstediğiniz dijital baskı İstanbul merkezimizden Türkiye’nin her yerine gönderilir.

Teknik Destek

Ayrıntılı bilgi almak ve dijital baskı siparişlerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.